Побачення наосліп

Дивіться на Sony Channel

Романтическая комедия Свидание вслепую на Sony Channel

Про Побачення наосліп

Денні - милий, веселий та впевнений у собі хлопець. Він подобається оточуючим, у нього багато друзів і, здається, ніщо не може перешкодити його щастю, якби не одна обставина: Денні має дуже слабкий зір. Для того, щоб вирішити цю проблему, молодий чоловік підписує вельми ризикований контракт з однією із клінік, лікарі якої готові прооперувати його і повернути юнакові зір.

У лікарні Денні зустрічає чарівну медсестру на ім'я Ліза і закохується у неї. Однак Ліза, на жаль, заручена з іншим чоловіком, про що вона і повідомляє залицяльника. Денні майже у відчаї, але йому на допомогу поспішає брат - оптимістичний і енергійний Леррі. Він влаштовує для Денні побачення з дівчатами, які, втім, закінчуються досить невдало.

Інший би на місці Денні опустив руки, але наш герой не звик здаватися! Трохи поміркувавши, він вирішує зробити все, щоб повернути кохану і переконати Лізу розірвати заручини.

ЗМІСТ

  • Нешвіль

    Місто Нешвіль - центр індустрії кантрі-музики. Одна з головних героїнь серіалу - Рейна Джеймс, в минулому дуже популярна співачка кантрі.

  • Серед канібалів

    Трагічна історія жінки, яку згвалтували четверо чоловіків, коли їй було 17 років.