Найкращі в Лос-Анджелесі

Дивіться на Sony Channel

Майбутні трансляції Найкращі в Лос-Анджелесі

close
Понеділок, 17 Травень
Опасный разум
Сезон 1
Епізод 9
Вівторок, 18 Травень
Опасный разум
Сезон 1
Епізод 9
Вівторок, 18 Травень
Опасный разум
Сезон 1
Епізод 9
Вівторок, 18 Травень
Враг народа
Сезон 1
Епізод 10
Середа, 19 Травень
Враг народа
Сезон 1
Епізод 10
Сериал Лучшие в Лос-Анджелесе Джессика Альба

Про Найкращі в Лос-Анджелесі

Після того, як розслідування, замовлене Управлінням боротьби з наркотиками (DEA) в Майамі, набирає небезпечних обертів, детектив Сід Бернетт (Гебріел Юніон) приєднується до поліцейського департаменту Лос-Анджелеса, де зустрічає свою нову партнерку Ненсі МакКен (Джессіка Альба), яка намагається поєднувати роль детектива, матері і дружини. Поступово Сід усвідомлює, що за фасадом бездоганного життя Ненсі ховаються не менш небезпечні таємниці, ніж у її власному минулому.

Обидві дівчини мають непростий характер, а за плечима - складні спогади з минулого, якими зовсім не хочеться ділитися. Несподівані події вчать напарниць приймати одна одну. Ведучи боротьбу з найнебезпечнішими злочинцями Лос-Анджелеса, порушуючи правила (і швидкісні ліміти), Сід та Ненсі стають силою, з якою доводиться рахуватися - як на вулицях, так і в особистому житті. 

У ролях: Гебріел Юніон ( "Погані хлопці 2", "Життя як вирок"), Джессіка Альба ( "Діти шпигунів", "Місто гріхів"), Софі Рейнольдс ( «Молодість та її наслідки», «Принц Пеорії»), Дуейн Мартін ( «Факультет», «Та, що говорить з привидами»), Зак Гілфорд ( «Анатомія Пристрасті», «Вогні нічної п'ятниці»), Ерні Хадсон ( «Твін Пікс», «Мисливці за привидами»).