Меблева фабрика Еллен Дедженерес

Дивіться на Sony Channel

Реалити-шоу Мебельная фабрика Эллен Дедженерес

Про Меблева фабрика Еллен Дедженерес

Дизайнери меблів з усіх куточків Америки змагаються за звання найкращого в ексклюзивному реаліті-шоу від власниці десятків премій «Еммі», телеведучої Еллен Дедженерес.

У конкурсі приймає участь група дизайнерів, які демонструють свої здібності у створенні ескізів, проектуванні та збиранні меблів. Всього за 24 години учасники повинні показати не тільки свою креативність, а й багатопрофільність і універсальність виготовлених ними меблів, щоб після кожного завдання, яке вони виконують, справити враження на журі. Умови змагання стають все жорсткішими, і навіть в рамках одного туру можуть помінятися або стати ще складнішими. Чи вистачить у дизайнерів витримки, щоб подолати всі труднощі, підібрати потрібні матеріали і впоратися вчасно?

Після кожного туру Еллен Дедженерес і інші члени журі піддають найжорсткішою, але справедливій критиці роботи кожного учасника. Потім група експертів прощається з одним з конкурсантів, поки не залишається останній, гідний перемоги і грошового призу в сто тисяч доларів.